سلام دوستان

باز هم یک سریال شرلوکی جدید پیدا کردم. :)

این سریال توسط روسیه ساخته شده ولی همون شرلوک لندنیه!حتما می پرسید یعنی چی.خب ، توجه کنید ، این سریال توسط روسیه ساخته شده ولی وقایع فیلم در لندن اتفاق می افته و توی فیلم ملیت شرلوک هم لندنیه.امیدوارم تونسته باشم منظورم رسونده باشم. :)

خب ، این شما و این هم سریال شرلوک هلمز-خیابان بیکر شماره ی 221:

سریال جالبیه و به نظرم تفاوت های فیلم با کتاب خیلی بامزه هستن.مخصوصا تغییری که در شخصیت خانم هادسون و مری انجام داده شده. :) واقعا این تغییرات بامزه ان. :)

در تصویر بالا هم عکس شرلوک هلمز و دکتر واتسون رو می بینید.

به نظرم شرلوک این سریال آدم بامزه ایه ، گستاخ نیست و برعکس ، آداب معاشرت خوبی داره.هر چند اخلاقش یه کم عجیب و غریبه. :)

همون طور که گفتم تغییرات این سریال خیلی بامزه ان.برای مثال:

همه مون می دونیم که شرلوک کتاب های آرتور کانن دویل بوکس رو به خوبی بلده و در چندین پرونده هم مهارت بوکس شرلوک خیلی به کارش اومده ولی شرلوک این فیلم (آدم ضعیفی نیست ها.برعکس خیلی هم شخصیت مستحکم و بااستقامتی داره.) بوکس بلد نیست.به جاش مهارت بوکس دکتر واتسون عالیه و بعد از این که دکتر واتسون شرلوک رو از دست یه تعداد اراذل نجات می ده ، شرلوک از دکتر واتسون درخواست می کنه که بوکس رو بهش یاد بده و در راه یاد گرفتن بوکس ، چه کتک ها که نمی خوره. :))

همون طور که قبلا هم گفتم ، وجود دو کاراکتر آیرین آدلر و موریارتی در فیلم های شرلوکی ضروریه.به نظرم این دو شخصیت به اندازه ی شرلوک و دکتر واتسون ضروری هستن و فیلم رو جالب تر می کنن.خب ، این سریال هم آیرین و موریارتی داره.این دو شخصیت و تغییرات و تفاوت ها با داستان اصلی رنگ و بوی تازه ای به این سریال می بخشن. :)

خلاصه این که از این سریال خیلی خوشم اومد و اقتباس عالی ای از داستان های آرتور کانن دویله.(تغییرات بامزه. ^_^ )

ولی فقط تونستم پنج قسمت از این سریال رو پیدا کنم که به راحتی دانلود می شن.خیلی دلم می خواست بقیه ی قسمت های این سریال رو هم ببینم ولی پیداشون نکردم.اگه شما بقیه ی این قسمت ها رو هم کردید به منم خبر بدید. :)

این هم لینک دانلود قسمت ها:

دانلود قسمت اول

دانلود قسمت دوم

دانلود قسمت سوم

دانلود قسمت چهارم

دانلود قسمت پنجم

فصل پنجم سریال شرلوک هلمز

معرفی فیلم:شرلوک هلمز جوان

معرفی فیلم:خانم شرلوک (Miss Sherlock)

معرفی فیلم:شرلوک هلمز-خیابان بیکر شماره ی 221

,شرلوک ,هم ,سریال ,رو ,قسمت ,    ,این سریال ,دانلود قسمت ,دکتر واتسون ,  دانلود ,سریال توسط روسیه ساخته

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پنل اس ام اس ، پنل اس ام اس رایگان nargoon آموزش مجازی مطالعات اجتماعی آموزش برق صنعتی ولی الله صرافی Bingx چیست؟ آموزش کار با اپلیکیشن صرافی Bingx (با ویدیو آموزشی) درب اتوماتیک آریاز سیمرغ پلاس ღدنیای رنگی منღ graphic